Producenci »

Lista produktów producenta: VERA

Firma VERA rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku. Apteczka pierwszej pomocy to główny produkt naszej firmy. Od początku działalności produkujemy i dystrybuujemy apteczki samochodowe, przemysłowe, autobusowe, rowerowe, turystyczne, apteczki pierwszej pomocy przedmedycznej, apteczki motocyklowe i zestawy KOMBI wg normy DIN 13164. W każdym zestawie KOMBI znajduje się apteczka pierwszej pomocy, trójkąt oraz kamizelka odblaskowa. Dystrybuujemy również fantomy przeznaczone do nauki resuscytacji.


Ponadto od kilku lat współpracujemy z czołowym europejskim producentem apteczek Firmą Leina - Werke GmbH z Niemiec. W 2004 roku otrzymaliśmy Certyfikat ISO 9001 i zostaliśmy jej wyłącznym przedstawicielem na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.


Dzisiaj firma Vera stała się wiodącą w tej branży w Polsce. Każda produkowana przez nas apteczka pierwszej pomocy DIN 13164 jest honorowana na terenie całej Unii Europejskiej. Nasze apteczki pierwszej pomocy dostępne są w wielu sieciach sprzedaży w całej Europie.

Więcej
  • Podgląd: