Odzież robocza Jest 1 produkt.

Nowoczesna stylistyka, bardzo dobra jakośc, trwałość, certyfikaty i normy CE to cechy produktów do pracy, jakie oferuje w sprzedaży nasza firma. Odzież robocza oferowana przez naszą firmę  posiada wszelkie, wymagane przez unijne prawo atesty i oznakowania zgodne z polskimi normami. Proponujemy tylko produkty sprawdzonych polskich i światowych producentów: Polstar, PANOPLY, SARA, Promo-Stars, Raw-Pol, Medito. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowana przez nas odzież ochronna i robocza  charakteryzowała się najwyższą jakością jak i gwarantowała najwyższy komfort w czasie pracy, a także by spełniała Państwa oczekiwania. Zaopatrujemy firmy na terenie całego kraju.

Wykonujemy również sługi jak :nadruki, kompleksowe wyposażenie pracownika w odpowiedni strój na każde ze stanowisk pracy. Odzież ochronna to również odpowiednie rękawice i obuwie robocze zapewniające komfort i bezpieczeństwo.

Filtruj po producencie:

  • Materiał z tkaniny Klopman Indestructible Comfort+gramatura 245 gram/m²grubość materiału 0,50mmrozmiar48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62,koloryzielony niebieski CPN