Producenci »

Firma Legar E. A. Żukowscy jest spółką jawną funkcjonującą na rynku od 1990 roku. Spółka mieści się w Białymstoku przy ulicy Rzymowskiego 43/59A. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrywaniem firm w odzież roboczą i ochronną, środki czystości oraz pełny asortyment z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Dzięki współpracy z producentami w kraju i za granicą oferujemy Państwu takie artykułu jak: odzież robocza, odzież ochronna, odzież specjalistyczna, rękawice robocze i specjalistyczne, obuwie robocze, a także: środki ochrony głowy, dróg oddechowych, słuchu oczu i twarzy.

Naszym Klientom oferujemy:

  • konkurencyjne ceny
  • fachowe, profesjonalne doradztwo
  • nadruki firmowe na odzieży i kaskach (termonadruki, sitodruki, hafty)
  • przeglądy sprzętu do pracy na wysokościach
  • szybkie terminy realizacji

W szerokiej gamie proponowanych przez nas produktów znajdziecie Państwo m.in. odzież kwasoodporną, antyelektrostatyczną, odzież ochronną dla drwali, spawaczy oraz odzież multifunkcyjną (posiadającą różne cechy ochronne w jednym ubraniu).

Pracownicy Legar E. A. Żukowscy służą profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru odzieży roboczej i środków ochrony indywidualnej dostosowanych do konkretnych potrzeb klienta.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, iż decydując się na współpracę z nami podejmiecie Państwo właściwą decyzję, która zaowocuje obustronnymi korzyściami zarówno od strony logistycznej, merytorycznej jak i finansowej.

Pracownicy i właściciele Legar Sp.j. E.A.Żukowscy